Apie mus

Vestuvinės suknelės, vakarinės, proginės suknelės, kokteilinės, pamergių suknelės, vyriški kostiumai, frakai. Maggie-Sottero-Bellissima-5MS021-alt1Suknelių nuoma ir pardavimas.

Salonas savo veiklą pradėjo prieš 25-erius metus, 1994 metais užregistruotas vardas „Pas Mariją“. Ilgalaikė patirtis leido plačiai atverti naujo, erdvaus bei prabangaus salono „Pas Mariją“ duris ir pakviesti visas nuotakas čia surasti ir savo svajonių suknelę.

Vestuvinės suknelės mūsų salone papuoš kiekvieną merginą gražiausiai jų gyvenimo dienai. Salonas „Pas Mariją“ turi ilgametę darbo patirtį dirbant su vestuvinių suknelių nuoma, proginių suknelių nuoma, pardavimu. Vestuvinės suknelės išsirinkimas – vienas sunkiausių jaunavedžių galvosūkių, kurį jums padės išspręsti vestuvinių suknelių ir proginių drabužių nuomos salonas „Pas Mariją“. Mūsų salone vestuvinės suknelės – garsiausių pasaulinių firmų, tokių kaip MAGGIE SOTTERO, MAGGIE SOTTERO and MIDGLEY, ELLIS, ALLURE BRIDALS. Taip pat galime pasiūlyti ir kitų firmų vestuvines sukneles.

Salone rasite LUXUAR FASHION, TONY BOWLS, DYNASTY, RONALD JOYCE, FASHION NEW-YORK, GOYA,  ir kitų firmų sukneles.

Vestuvinių sukneliu ir proginių drabužių Salonas „Pas Mariją“ – vienintelis aukštaitijos regione siūlantis MAGGIE SOTTERO vestuvines sukneles ir jų kolekcijas. MAGGIE SOTTERO du kartus į metus pristato naujas žiemos ir vasaros vestuvinių suknelių kolekcijas. Maggie Sottero vestuvinės suknelės – tai aukščiausia kokybė ir dizainas.

Apsilankius salone pasiulysime ne tik vestuvines ir progines sukneles, sukneles pamergėms, bet ir visus kitus priedus reikalingus jūsų šventei – vestuvinė atributika, vyriški kostiumai, pirmos šv. komunijos suknelės mergaitėms, aksesuarai, kiti priedai. Pačias naujausias vestuvines ir progines sukneles galite pamatyti tiek salone, tiek mūsų svetainėje.